HABERLER / gundem

Bu Ramazan Ayında Gazilerimiz Ve Şehit A..
Bu Ramazan Ayında Gazilerimiz Ve Şehit Ailelerimize Korona Virüsle Mücadelesinde Hep Birlikte Destek Olalım
İntisad Katar’Da
İntisad Heyeti Bir Takım Ticari Anlaşmalar İçin Katar’A Gitti.
İntisad Heyeti Bremen’De
Enternasyonal Türkiye İş Adamları Derneğ..

İntisad (Enternasyonal Türkiye İş Adamları Derneği) Genel Başkanı Av. Selahattin Par, Cafer Akdeniz ve İntisad Üyelerinden Oluşan Bir Hey..

Fenerbahçe De Tarihi Gün
Fenerbahçe, Seçimli Kongre İle Yeni Başkanı Seçti... Aziz Yıldırım İle Ali Koçarasında Geçen Başkanlık Seçiminde 21 Bin 350'nin Üzerinde Üye Oy..
İntisad Kur Politakaları

Tcmb Nin Yapmış Olduğu 300 Bps Lik Artış Piyasalarda Olumlu Görülmekle Birlikte Mevcut Yararı Sınırlı Olmuştur.bunun Nedeni Müdahalenin Piyasa..

Abd'nin Tel Aviv'de Bulunan Büyükelçiliğ..

Tüm Müslümanlara Çağrımızdır. Bu Gün Kudüs' De Ölen Filistinli Çocuklar Değildir. Bu Gün Kudüs' De Katledilen Sizlerin İnancıdır, Ahlakıdır. B..

İntisad 14 Mayıs Eczacılar Günü Kutlama ..

Sağlık Sektörünün Genel Hizmet Sunumunda Özel Bir Öneme Ve Yere Sahip, Eczacılarımızın Günü Olan 14 Mayıs Eczacılık Gününü Kutlu Olsun. Eczacı..

1 Mayıs İşçi Bayramını Kutluyoruz

Abd'nin Chicago Kentinde İşçilerin 1 Mayıs 1886'dan İtibaren İş Gününün 8 Saat Olması İçin Başlattığı Mücadele 1889'da Milletlerarası İşçi Kar..

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayra..

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin Açıldığı Ve Türk Halkının Var Olma Veya Yok Olma Savaşları İçinde Egemenliğini İlân Ettiği Tarih Olan 23 Nisa..

Cumhurbaşkanı Açıkladı... Erken Seçim Ta..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mhp Lideri Devlet Bahçeli İle Görüştükten Sonra Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Açıklamalarda Bulundu. Erdo..

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Mutlu Olsu..

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Mutlu Olsun. Türkiye'de 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü İlk Kez 1921 Yılında "emekçi Kadınlar Günü" Olarak Kut..

İntisad'dan Türk Tabib Birliği'ne Kınama..

28 Ocak Pazar Günü Tüm Sağlık Stk Başkan Ve Komisyon Başkanları İle Toplanarak Kınadığımızı Ve Basın Toplantısı İle Basın Açıklaması Yaptığımı..

Sonun Başlangıcı Sergisi

Çok Değerli Sanatçı Ressam Yasemin Güler Yıldız'ın Akatlar Kültür Merkezi’Ndeki Sonun Başlangıcı Sergisine Katıldık. Vakti Olanın Yolu Düşenin..