HABERLER / Gündem

ENTERNASYONAL TÜRKİYE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ BAŞKAN ALİ KOPUZ’U ZİYARET ETTİ

İNTİSAD (Enternasyonal Türkiye İş Adamları Derneği) Genel Başkanı Av. Selahattin Par, Cafer Akdeniz ve İNTİSAD üyelerinden oluşan bir heyet İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali Kopuz’u ziyaret etti.

Başkan Kopuz’un makamında gerçekleşen görüşmede Türkiye ve Dünya ekonomisi üzerinde değerlendirmelerde bulunuldu. İNTİSAD Genel Başkanı Av. Selahattin Par, İSTİB Başkanı Ali Kopuz’un Türkiye ekonomisine yaptığı katkıların önemine değinerek teşekkür etti.

Başkan Ali Kopuz Türkiye’nin engel tanımayan, dinamik girişimcilerle dolu olduğunu belirterek, “Türkiye her türlü iç ve dış zorluklara rağmen ekonomik ve sosyal alanda önemli atılımlar yapıyor. Her şeye rağmen büyüyor. Bunu siyasi istikrar ve yorulmak bilmez girişimcilerimizle başarıyoruz. İstanbul Ticaret Borsası olarak her zaman girişimcimizin yanındayız” ifadelerini kullandı.  

Ziyaretin anısına Başkan Ali Kopuz tarafından İstanbul Ticaret Borsası Tarihini anlatan bir kitap hediye edilirken, İNTİSAD Genel Başkanı Av. Selahattin Par tarafından Başkan Ali Kopuz’a Türkiye ekonomisine yaptığı katkıların anısına bir plaket takdim edildi.