HABERLER / Bizden Haberler

Türkiye'deki tüm Shell istasyonlarında *“Engelsiz Hizmet Alanı”

İntisad Kurucu Başkanlarımızdan ve aynı zamanda Sağlık Komisyon Başkanımız Sn. *Serkan YEŞİLTAŞ*’ın sahibi olduğu *Poylin Medikal*, *Shell Türkiye* ile bir porjede birleşerek Türkiye'deki tüm Shell istasyonlarında *“Engelsiz Hizmet Alanı”* projesi gerçekleştirdiler. Biz hizmet anlayışı ile Shell İstasyonlarına gelen engelliler kendilerine ayrılmış özel park alanına park ederek hizmet alabilecektir. Ayrıca burada bulunan görevli veya buton yardımı ile dilerse bir tekerlekli sandalye talep edebilecektir. Shell Türkiye satın alma ekipleri Türkiye’deki tüm firmalar arasında ki bunların için Avrupa ve Amerika menşei olan bir çok markanın arasından seçilerek projeye imza atmıştır. Porejeyi Gerçekleştiren Shell Türkiye ve Poylin Markasını tebrik ediyor, engelliler için gerçekleştirmiş oldukları bu projeye takdirle ve beğeni ile destekliyoruz.

*SHELL & POYLİN MEDİKAL İŞBİRLİKTELİĞİ TÜM TÜRKİYE’DE…*

Türkiye’nin 1026 akaryakıt istasyonu ile hizmet vermekte olan, ülkemizin lider ve öncü akaryakıt kuruluşlarından SHELL Türkiye ile 2017 yılında İstanbul ili için başlattığımız iş birlikteliğimiz, hizmet ve ürün memnuniyetimiz ile 2018 yılında da tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde devam etmektedir.

SHELL istasyonlarında uygulamaya geçirilen *“ENGELSİZ HİZMET ALANI”* projesinde geçen yıl İstanbul ile başlayan, bu yıl da tüm Türkiye’de ki istasyonları kapsayacak şekilde devam eden projede *"POYLİN MEDİKAL'i"* çözüm ve tedarik ortağı olarak bizi tercih etmelerinin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bundan sonraki iş hayatımızda da tüm müşterilerimiz için aynı hizmet, memnuniyet, ve kalite anlayışımızla birlikteliğimizi daha ileriye taşımak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Sizlerin de desteği ile *"Poylin Hayat Seninle Güzel"* dedirtmeye devam edeceğiz.

*Shell Türkiye'nin tercihi POYLİN P112 Tekerlekli Sandalye modelimizdir*

Bilgilerinize arz ederiz.

*POYLİN MEDİKAL*